Misja firmy

 

Naszym głównym produktem jest kompleksowa opieka nad bezpieczeństwem informatycznym firmy.

Firma WHITE HATS powstała, ponieważ wierzymy, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Przepisem na dobrze wykonaną usługę jest starannie dobrany zespół: pasjonaci i specjaliści, którzy z pełnym zaangażowaniem zrealizują każdy projekt, w którym priorytetem jest wysoka jakość.

Ogłoszenia

W dniach 8-10/10/2013 prezentowaliśmy nasze produkty na targach IT-SA w Norymberdze. Dziękujemy Państwu za inspirujące spotkania i rokujące rozmowy.

 

Firma MAREK HOBLER WHITE HATS z siedzibą we Wrocławiu Ul. Burzowa 9/7 pragnie poinformować, że jest beneficjentem w ramach Działania 6.1 „Paszport do eksportu” osi priorytetowej VI Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013. Tytuł projektu: „Rozwój eksportu poprzez wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu w firmie Marek Hobler WHITE HATS”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Hasła projektu to „Dotacje na innowacje” oraz „Inwestujemy w waszą przyszłość"

Skontaktuj się z nami
i opowiedz nam o swoich potrzebach

Strony internetowe nie rozumują, nie dopasują się do Ciebie.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie przygotujemy rozwiązanie szyte na miarę.

Pomimo, że nasze korzenie znajdują się we Wrocławiu, współpracujemy z zespołami z całego świata - mamy doświadczenie w pracy na odległość.

 

Proponowane formy kontaktu:

email: biu...@whitehats.pl

telefon: +48 717382428

Zaufali nam